Běh mezi stromy 2016

01.05.2016 10:55

Výsledky běhu

V letošním roce se termín běhu poprvé přehoupnul do měsíce června a z pohledu vývoje počasí to byl ideální víkend bez bouřek, tak častých v předchozích dnech. Po vydařením dětském dnu se děti měly možnost protáhnout v nové běžecké lokalitě v prostoru východně od silnice spojující Kolovraty a Lipany. Veškeré běžecké trasy tak splňovaly po celé své délce heslo "mezi stromy", což by se o původních trasách předchozích ročníků již říci nedalo, protože na několika místech díky nepovolenému kácení by to byl běh spíše mezi pařezy.

Pro opravdové závodníky byla připravena trasa dlouhá 3,5 km, pro menší pak poloviční s hledáním zvířátek a plněním úkolů. Zájemci si mohli vyzkoušet jednu ze tří tras orientačního závodu, z nichž ta nejnáročnější byla měřená a hodnocená dle dosaženého času a nalezených kontrol. Celkem absolvovalo závod 76 běžců, a to převážně z Kolovrat. Za pomoc při organizaci děkujeme organizacím: Kolovratský KOS, Takewon-do Kolovraty, Klub U Boudů, OB Říčany a za finanční podporu ÚMČ Praha-Kolovraty.